Florian Viaene is vastgoedmakelaar voor het Dewaele | vastgoed met advies-kantoor in Brugge. Sinds jaar en dag verbindt hij kopers en verkopers tijdens een belangrijke mijlpaal in hun leven: de aan- of verkoop van een woning of appartement. Hij vertelt je graag wat meer over zijn job en zijn keuze voor Dewaele Vastgoedgroep.
"Niet alleen leer ik elke dag nieuwe mensen kennen en hoor ik zo boeiende levensverhalen, maar ik krijg ook telkens de kans om unieke eigendommen te ontdekken. Ik hou ervan om advies te verlenen bij de verkoop en kandidaat-kopers te begeleiden tijdens een plaatsbezoek. Ik maak er zaak van om alles stipt en op het afgesproken moment op te volgen. Klantentevredenheid is voor mij echt een persoonlijk streefdoel waar ik continu mee bezig ben."
Na mijn stage voor de hogeschool doorliep ik ook mijn BIV-stage in het kantoor van Brugge. Omdat ik overtuigd ben van het netwerk van de groep met meerdere vestigingen en een degelijke synergie tussen de verschillende kantoren en merken, ben ik ook na mijn BIV-stage bij het kantoor in Brugge gebleven. Intussen heb ik mijn eigen regio die ik van A tot Z bewerk en waar ik de rode bol op de kaart zoveel mogelijk op de kaart zet.