Dewaele bundelt binnenkort zijn krachten met Turner, Van der Build, De Syndic, De Patrimonie en Build & Boost.

Klik hier voor meer info

Dewaele Vastgoedgroep binnen het half jaar twee keer bekroond als beste plek om te werken

Voor de tweede keer in amper zes maanden tijd wordt onze groep erkend als bedrijf waarvoor mensen met plezier werken. In november vorig jaar werden we al bekroond met de titel Great Place to Work, nu komt daar nog eens de award Best Workplace bij. Het is zonneklaar: onze werknemers zijn trots op wat ze doen.

De organisatie Great Place to Work, die de awards uitreikt, definieert een 'best workplace' - of beste werkplek - als een bedrijf waar “werknemers, ongeacht wie ze zijn en wat ze doen, vertrouwen hebben in hun leiders, plezier hebben op het werk en trots zijn op wat ze doen”. Bij onze groep, de grootste onafhankelijke vastgoedmakelaar van België, kunnen onze medewerkers zich perfect vinden in die definitie. Op de stelling “Algemeen gesproken kan ik zeggen dat dit een heel goede organisatie is om voor te werken”, antwoordde maar liefst 95 procent van de 250 medewerkers instemmend. Het was een van de redenen waarom we verkozen werden tot Great Place to Work.

Top 10 middelgrote bedrijven

Het onderzoek wordt jaarlijks uitgevoerd door het Great Place to Work Institute Belgium in samenwerking met Vlerick Business School. Omwille van de goede score in de eerste bevraging van onze medewerkers konden we ook meedingen naar de titel van Best Workplace. En die award is nu dus ook verdiend! Onze groep behaalde een plek in de top 10 in de categorie middelgrote bedrijven. Een opmerkelijk prestatie in een jaar waarin de pandemie de normale relaties tussen werkgever en werknemer ontregeld heeft. De resultaten van de bevraging bewijzen dat we de crisis op de juiste manier hebben aangepakt. In alle omstandigheden vinden onze personeelsleden hun job aangenaam en boeiend.

De twee awards in korte tijd worden op applaus onthaald door onze CEO Sofie Spriet, die vorig jaar in september de leiding van het bedrijf in handen nam. Dat gelukkige werknemers zorgen voor gelukkige klanten is in het bedrijfsleven al langer een gouden regel. In de bevraging van de werknemers zegt een overgrote meerderheid van 94 % dat ze zich meteen welkom voelden toen ze voor Dewaele zijn beginnen werken. Nog een opmerkelijke uitspraak waarmee 94 % zich akkoord verklaart: “Met trots vertel ik anderen dat ik voor deze organisatie werk.”

Warme winnaars

“Wij zijn trots op onze sterktes. We beschouwen onszelf als een familie van warme winnaars. Dat zit in ons DNA. We zijn een organisatie waarbij veel belang gehecht wordt aan de feedback die de collega’s geven. Onze organisatiestructuur is bij uitstek participatief. Gelukkige medewerkers zorgen uiteindelijk ook voor tevreden klanten, en dat leidt samen tot een sterk en gezond bedrijf. We zijn dan ook heel erg dankbaar dat we na het behalen van het Great Place To Work-certificaat nu ook erkend zijn als Best Workplace.” - Sofie Spriet, CEO van Dewaele Vastgoedgroep

Michael C. Bush, de CEO van Great Place to Work, zegt dat bedrijven die erkend worden als beste werkplek het grote verschil maken doordat werknemers een meer inclusieve ervaring hebben. Met andere woorden: ze beschouwen de werkvloer als een warm nest waar ze zich welkom en verbonden met anderen voelen. Op de stelling “Ik kan hier mezelf zijn” antwoordt ook een overgrote meerderheid van onze werknemers bevestigend. Dat is niet verwonderlijk, want als bedrijf gaan wij prat op onze open, transparante communicatie- en feedbackstructuur.

272368848 333736918632642 1776735509325026738 n

D8790 D9700 2


DSF4277


Prikkel voor talent

Op een arbeidsmarkt waar de zoektocht naar talent steeds heviger woedt, is een erkenning als beste werkplek uiteraard een troef. Onze groep telt momenteel 45 kantoren, maar we hebben de ambitie om ons kantorennetwerk tegen 2025 uit te breiden naar een 70-tal vastgoedhuizen verspreid over gans Vlaanderen en Brussel. Dat betekent ook een blijvende vraag naar talentvolle medewerkers. Ons aantal zal groeien van 250 nu naar 400 in 2025. De krapte op de arbeidsmarkt leidt ertoe dat alle zeilen moeten worden bijgezet om mensen binnen te halen.

“Wij zijn een organisatie in volle groei. Dat betekent dat ook het aantal medewerkers elk jaar groeit. Los van het feit dat we elke dag hard willen blijven werken om het label van beste werkplek voor onze mensen te kunnen bestendigen, nemen we deze awards zeker mee in onze rekrutering, als extra prikkel om mensen te overtuigen om zich bij onze vastgoedfamilie aan te sluiten. Het feit dat maar liefst 96 procent van onze mensen onze visie en strategie voor de toekomst volledig onderschrijft én zoveel collega’s hierin een actieve rol opnemen, is fantastisch en geeft ons als het ware vleugels voor de toekomst.” - Sofie Spriet, CEO van Dewaele Vastgoedgroep

Om jouw ervaring op onze website zo gemakkelijk mogelijk te maken verwerkt Dewaele vastgoedgroep jouw gegevens en bewaart ze jouw voorkeuren. Zo kun je op elk moment de draad weer oppikken. Dewaele Vastgoedgroep maakt hierbij gebruik van cookies. Door op ‘Ik ga akkoord’ te klikken of gebruik te blijven maken van deze website en onze diensten, ga je akkoord met de privacy policy, die ook de cookie policy bevat. Wil je meer weten over cookies of hoe wij jou op sociale media gepersonaliseerde berichten kunnen sturen? Lees meer